S. Marcinkevičiaus regatoje – 5 vieta

Rugsėjo 1-2 dienomis jachta “Lietuva” dalyvavo tradicinėje kapitono S. Marcinkevičiaus regatoje. “Lietuva” užėmė 5 vietą “LKRT-H grupėje. 30 jūrmylių distanciją jie įveikė per 15 val. 28 min.

Kaip jiems sekėsi galima pamatyti vaizdo įraše. S. Marcinkevičiaus regatoje

Regatoje varžėsi 15 laivų. Sportinėje ORC grupėje nepralenkiami buvo jachtos “Cool Water” komanda, kuriai vadovavo Lietuvoje lygių sau neturintis kapitonas Raimondas Šiugždinis. Jie 30 jūrmylių (56 km.) distanciją įveikė per 16 val. 58 min. Jie ir užėmė pirmąją vietą ORC grupėje. Antri buvo jachta “Extreme” (kap. Aistis Kalanavičius), už jų – dešimt minučių atsiliko “Esox” (kap. Rimantas Stropus). Tačiau perskaičiavus rezultatus pastarieji užėmė antrąją vietą, o “Extreme” liko treti.

Laisvojoje LKRT-H grupėje dažną pirmosios vietos nugalėtoją Anatolij Dmitriščiuk su jachta “Aphrodite” aplenkė jaunas kapitonas Dominykas Kneižys jachta “X-Xs”. Trečiąją vietą iškovojo jachta “Pelėda”, vadovaujama kapitono Dariaus Bartkėno.