Darbai prie laivo įsibėgėja

darbaiplaivo (1)

Savaitgalį vėl vyko darbai prie jachtos “Lietuva”. Susirinko visai nemažai žmonių – apie dvidešimt. Penki buvo iš Vilniaus, viena mergina iš Kauno, visi likusieji – iš Klaipėdos, Nidos. “Lietuvos” įgulą aplankė net darbo kokybės inspektorius iš Rygos – Martynas.

 

Darbai vyko sklandžiai. Buvo ruošiamas laivo dugnas iš vidaus, tvarkomos metalinės laivo detalės – ačiū Laurynui, kuris specialiai šiems darbams paėmė specialius įrankius, taip pat Simui (staliui) ir dar keliems įgulos nariams,  dirbusiems jachtos viduje. Jiems teko patys nemaloniausi darbai dulkėse. Lengvosios pramonės specialistė Raimonda specialia karšto garo techologija bandys laivo gultus padaryti it naujus. Naujokai taip pat nesikratė darbo. Jie plovė ir valė jachtos vidų, šveitė jachtos dugną, ruošė medines detales lakavimui.

 

Įgulos nariai dirbo kruopščiai ir nuoširdžiai. Ačiū jiems ir tikimės, jog entuziazmas neišblės iki plaukimų.

O po darbų įgulos nariai linksmai pabendravo. Jaučiasi, kad jau artėja sezonas, nes visi tik ir kalbėjo apie būsimus plaukimus. Jau ne pirmus metus esantys nariai dalinosi įspūdžiais iš praeitų plaukimų, o naujokai susidomėję klausėsi.

Jachtos dugnas ruošiamas dažymui

darbai prie laivo 6 (1)

Laurynas prie jachtos darbų atėjo gerai pasiruošęs – net ir su savo įrankiais.

darbai prie laivo 4 (1)

Merginos manikiūro netausojo.

darbai prie laivo 5 (1)

Turintiems geras rankas teko sunkiiausi darbai laivo viduje.

darbai prie laiv3 (1)

Arbatos pertraukėlė

darbai prie laivo 7 (1)