“Wosail” merginos ruošiasi sezonui
Rudenį subūrėme “Wosail” merginų komandą. Susipažinome su merginomis, o jos susipažino su buriavimo teorija ir praktika. Žiemos metu merginos taip pat nesnaudė – sportavo, mokėsi buriavimo teorijos.

Šiuo metu 15-os merginų įgula intensyviai ruošiasi sezonui. Balandžio pabaigoje vyko “Wosail” komandos moterų ir merginų komandos formavimo renginys, kurį vedė psichologė Banga Narmontienė. “Wosail” narės turėjo galimybę pažinti save ir kitas dalyves per praktinius- psichologinius užsiėmimus. Dalyvės dalyvavo dailės terapijos užsiėmimime, mokėsi darbo komandoje ir savitarpio supratimo, turėjo galimybę atvirai ir betarpiškai pabendrauti. Praktinių užsiėmimų metu moterys labiau pažino viena kitą, formavosi komandinis vieningas požiūris į situacijų sprendimus, kuris bus reikalingas komandiniam darbui praktinėse buriavimo veiklose. O jos prasidės jau gana greitai!

Sporto klubo “Ostmarina” vykdomas projektas “Wosail” bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.