Šią vasarą nuotykius atrask buriuodamas

 

Nori patirti nuotykį, apie kurį draugams pasakosi dieną – naktį? Svajoji ne pliuškentis jūroje, o skrosti jos bangas ant jachtos denio? Jachtos „Lietuva“ įgula kviečia Tave prisijungti prie buriamos savanorių komandos ir su kaupu išpildyti norus!
Nebe pirmus metus buriuojantys vardija, ką gausi prisijungęs prie įgulos: praktinių buriavimo žinių, iššūkių ir azarto, komandinės dvasios, draugų, naują hobį ir gyvenimo būdą, atrasi naujus kraštus, dalyvausi varžybose ir tuo pačiu metu mėgausiesi pačiu geriausiu poilsiu.
„Jūra, laivai ir burės buvo mano svajonė. Prisijungus prie jachtos „Lietuva“ įgulos, viskas išsipildė su kaupu! Nuostabu yra žvejoti atviroje jūroje, šokti maudytis nuo jachtos borto, miegoti po burėmis, skaičiuoti žvaigždes ir stebėti saulėlydžius, saulėtekius, kurie taip gražiai atsispindi vandenyje“, – buriavimo teikiamais džiaugsmais dalinasi įgulos narė Rasa Mikulevičiūtė.
Pirmiausia savanorių gretose laukiamas jaunimas iki 25 metų. Jachta „Lietuva“ – tai mokomasis jaunimo laivas. Kasmet jachtos įgula dalyvauja Lietuvos ir tarptautinėse regatose, tarp jų ir gerai žinomoje „The Tall Ships Races“ (www.sailtraininginternational.org).
Sudomėjai? Nedelsk, rašyk mums el. paštu lietuvos.igula@gmail.com.
Daugiau informacijos rasi interneto puslapyje http://www.ostmarina.info
Mes dar tavęs neįtikinome, jog būti įgulos nariu „kieta“? Tai pažiūrėk video ir video2. Ir vietos abejonėms neliks.