Savanorių gretose pagausėjo merginų

DCIM181GOPRO

Kovo mėn. pabaigoje prie jachtos „Lietuva“ tradiciškai sugužėjo naujokai savanoriai. Jų pirmąją dieną buvo apie 20. Didžioji dalis jaunimo kvietimą jungtis prie įgulos pamatė per LRT laidą „Labas rytas“, dalį pakvietė buvusieji ir esami klubo nariai, kiti ieškojo, kur praleisti vasarą savanoriaujant.

Pirmąją susitikimo ir darbų dieną buvo sukaltos kopėčios, kad būtų galima užlipti ant krante iškeltos jachtos „Lietuva“ denio, keletas smulkių darbų laukė ir prie naujosios klubo jachtos „Dyglės“. Visgi, pirmą dieną daugiau dalintasi patirtimi, istorijomis plaukiant jūroje bei naujokams uždavinėjant klausimus, todėl darbų nebūta daug. Jautis už ragų griebtas antrąją dieną, kurios metu naujokai iš arčiau susipažino su jachtomis, jų inventoriumi bei būtiniausiais darbais, kurie, gerai ir tiksliai atlikti, prisidės prie sėkmingų startų ir finišų regatose.

„Šiemet yra labai aktyvių naujokų. Net ir tokių, kurie iš Vilniaus nepatingi atvažiuoti kiekvieną savaitgalį. Tai labai džiugina“, – Mindaugas Kilikevičius, „Ostmarina“ klubo narys.

„Nustebau, kad daugiau nei įprastai atėjo merginų! Super!“, – Paulius Miškūnas, „Ostmarina“ klubo narys.

Lai darbai prie laivų neprailgsta, o gi ir sezonas čia pat, sėkmės ir gero vėjo!