“Lady B”

lady_b

Savaitgalį prie “Lietuvos” atsistojo jachtos sesutė – tokio pat tipo (Conrad 54) ir tik kelių metų skirtumo jachta “Lady B”.

 

Laivas atplaukė sekmadienį ir prisišvartavo Kruizinių laivų terminale. Buriuotojai matyt gavo smagaus vėjelio, nes jų genuja buvo plyšus pusiau. Lenkai bandė nuimti burės likučius ir domėjosi, kur ją būtų galima pataisyti.

 

Klaipėdoje lenkai kvietė gal juokais, o gal rimtai plaukti su jais. Tačiau, deja palyginti šių laivų plaukiant neturėjau galimybės. Tačiau po vidų pasidairiau. “Lady B” kapitonas atsiprašė už netvarką viduje ir teigė, jog grįžę į Gdanską jie darys kapitalinį vidaus remontą.

Nors “Lady B” – “Lietuvos” sesė, vis dėlto jachtos skiriasi. Išorėje galima pastebėti tikrai gražesnį “Lady B” denį. Viduje jachta gana jauki – sienos apmuštos minkšta kilimine danga, toks pat ir stalas-variklio dangtis, prie gultų daug medžio apdailos. Medžio apdailos daugiau ir kambuze bei galijūne. Gultai aptraukti minkštu mėlynu audiniu. tačiau jachtos kapitonas prisipažino, jog viduje dėl kiliminės dangos kaupiasi daug drėgmės. “Lietuvos” vidus atrodo asketiškesnis ir paprastesnis, tačiau tuo pačiu ir sportiškesnis.

lady_b2

 

dsc_2039

 

 

dsc_2028

Jachtoje “Lady B” daugiau medžio apdailos.

dsc_2022

 

dsc_2025

 

dsc_2026

 

Jachtos kapitonas

dsc_2032

Jachtos įgula bando nukabinti suplyšusią burę.

dsc_1982