Fotokonkursas „Vėjo žmonės“

Antrus metus iš eilės buriuotojų žurnalas „Vėjo!3“ skelbia nuotraukų konkursą.

Praeitais metais konkurso tema buvo „Vėjas ir burės“. Konkursas sulaukė didelio susidomėjimo. Savo nuotraukas siuntė ne tik Lietuvos, tačiau ir Latvijos bei Estijos buriuotojai bei profesionalūs fotografai. Geriausių nuotraukų autoriai buvo apdovanoti pirmuosiuose geriausių buriuotojų metų apdovanojimuose. Iš pačių geriausių nuotraukų buvo sudarytas 2012 m. buriavimo kalendorius.

 

Šiais metais pasigrožėję burėmis ir laivais atsigrežiame į žmones, kurie pažaboja vėjo energiją. Šių metų nuotraukų konkurso tema „Vėjo žmonės“.

Matykite, žavėkitės, fotografuokite ir siųskite mums. Jūsų nuotraukų laukiame iki lapkričio 5 d.

Konkurso reikalavimai:

  • nuotraukas siųskite adresu egle@vejo3.lt ;
  • konkursui galima pateikti tik 2012 m. darytas nuotraukas;
  • vienas autorius gali pateikti iki 5 fotografijų;
  • konkursui pateiktos nuotraukos turi atitikti konkurso temą „Vėjo žmonės“;
  • kartu su nuotraukomis turi būti pateikiamas aprašymas (nuotraukos pavadinimas, objektas, data, nuotraukos autoriaus vardas ir pavardė, kontaktiniai duomenys, kita svarbi informacija.);
  • konkursui siunčiamos nuotraukų skaitmeninės bylos (failai) privalo atitikti šiuos reikalavimus: JPG formatas, ne mažiau kaip 300 pikselių, 72 dpi.

Visos nuotraukos bus skelbiamos žurnalo interneto puslapyje www.vejo3.lt. Nugalėtojus išrinks speciali vertinimo komisija, sudaryta iš žurnalo „Vėjo!3“  redakcinės kolegijos, profesionalių fotografų, buriuotojų.

Nugalėtojai bus paskelbti ir apdovanoti žurnalo „Vėjo!3“  metiniame geriausių buriuotojų apdovanojimų renginyje, kuris vyks sausio mėn.  Geriausios nuotraukos bus publikuojamos žurnale „Vėjo!3”, 12 geriausių nuotraukų pateks į 2013 m. buriuotojų kalendorių. Pagal galimybes bus surengta nuotraukų paroda.
Pridedame konkurso nuostatus.