Fotokonkursas „Vėjas ir burės“

0702-spaniel-girts78Žaviesi buriavimu, jachtomis, jėgos aitvarais, burlentėmis ir visa tai užfiksuoji savo nuotraukose? Dalyvauk fotokonkurse „Vėjas ir burės“.
Žurnalas skirtas buriuojantiems „Vėjo!3” tęsia jau tradicija tapusį kasmetinį nuotraukų konkursą. Šiais metais konkurso tema – „Vėjas ir burės“.

 

Konkurse gali dalyvauti visi, besidomintys buriavimu ir laisvalaikiu ant vandens – profesionalūs spaudos fotografai ir fotomėgėjai.
Konkurso reikalavimai:

  • nuotraukas reikia atsiųsti iki sausio 3 d. el. adresu zurnalas.vejo@gmail.com ;
  • konkursui galima pateikti tik 2011 m. darytas nuotraukas;
  • vienas autorius gali pateikti iki 5 fotografijų;
  • konkursui pateiktos nuotraukos turi atitikti konkurso temą „Vėjas ir burės“
  • kartu su nuotraukomis (atskirame lape) turi būti pateikiamas aprašymas (nuotraukos objektas, data, nuotraukos autoriaus vardas ir pavardė, kontaktiniai duomenys, kita svarbi informacija.);
  • konkursui siunčiamos nuotraukų skaitmeninės bylos (failai) privalo atitikti šiuos reikalavimus: JPG formatas, ne mažiau kaip 300 pikselių, 72 dpi.

Visos nuotraukos bus skelbiamos specialiai konkursui įsteigtame internetiniame dienoraštyje:http://vejotrys.blogas.lt/. Internetinio puslapio lankytojai bus kviečiami balsuoti už patikusią nuotrauką el. paštuzurnalas.vejo@gmail.com . Atsižvelgiant į balsavimo rezultatus speciali komisija iš visų konkursui atsiųstų nuotraukų išrinks tris geriausias nuotraukas ir vieną „Metų nuotrauką“. Taip pat paskelbiama publikos nuotrauka, surinkusi daugiausiai balsų. Nugalėtojai bus paskelbti per savaitę nuo konkurso pabaigos (iki gruodžio 28 d.).  Jiems bus įteikti specialūs organizatorių prizai.

Pridedame konkurso nuostatus.

Konkurso rėmėjas leidykla “Eglė” – didelė patirtis knygų ir fotoalbumų, reprezentacinių knygų leidyboje.