Pirmieji į Liepoją

252596_218348684856369_100000437174812_799107_4828122_n

Savaitgalį vyko antroji Klaipėdos Pilies uosto regata. Startas buvo šeštadienį, 10.30 val. prie Kruizinių laivų terminalo. Regatoje dalyvavo 15 laivų. 10 – sportinėje grupėje, 5 –  laisvojoje.

Vėjo buvo nemažai ir startas buvo gana azartižkas. Ypač prie uosto vartų, nes jachtos skubėjo kuo greičiau išplaukti į jūrą. Pirmieji Liepoją pasiekė jachta “Lietuva”. Į Liepoja ji atplaukė 16.30 val.

Sportinėje grupėje greitai lėkė “Acturus” (kap. E.Gylys), nedaug atsiliko “Baltas” (kap. G. Vaičiūnas), prie pat jo “Jigi Jigi” (kap. Š. Sodeika), tačiau po perkskaičiuotų rezultatų “Acturus” užėmė devintąją vietą, “Baltas” užėmė trečiąją , o “Jigi Jigi” – aštuntą vietą. Pirmoji vieta atiteko “Mariai” (kap. A. Žižys), antroji – “Barakai” (kap. R. Stropus).

Laisvojoje grupėje pirmoji finišą kirto jachta “Lietuva”, tačiau po perskaičiuotų rezultatų ji užėmė tik penktąją vietą.  Pirmąją vietą užėmė jachta “Gabija”, antrąją “Šatriją” ir trečiąją – “Terra”.